Přidal jsem na stránky novou rubriku s názvem „Technický koutek“, která je určená pro sdílení kol, běžeckých bot, spacáků a dalších věcí, které nám v životě umožní dělat si radost nejen tím, že je vlastníme, ale také tím, že je používáme.
Já jsem si dnes také udělal radost – zadal jsem výrobu nového rámu na Gravel a abych podpořil místní výrobce, je to RB. Zavedený výrobce velmi kvalitních a také hezkých kol rb-bike.cz.
- RX / Rám / 14 796 Kč
- HT: RX my25, L
- HLAVOVÉ SLOŽENÍ: Hlavové složení VP-VPB402AC 1 1/8-1 1/2 rx
- VIDLICE: Vidlice Gravel Carbon Disc 12×100/700X45C/black
- SEDLOVÁ OBJÍMKA: Sedlová objímka na šroub
- OSY ZADNÍ: Zadní osa RB RÚ 12mm
- UDH: UDH držák přehazovačky
- PŘÍPLATKY: PODPIS ARIAL
- PŘÍPLATKY: VLAJEČKA KRUH
- PŘÍPLATKY: INDIVIDUAL RAL
- RÁM: RAL – Matná – RAL 6025
- LOGO: Černá – { s-logem }
- VIDLICE: Černá – Black – Matná
- PODPIS: Schwarz – arial –
- VLAJKA: Kruh
Tímto také zakládám podrubriku Naše kola. A máte-li i vy zajímavé stroje, kterými by jste chtěli inspirovat ostatní, pošlete pár fotek, nějaký popis, příběh – proč zrovna tohle a pošlete.
Technický koutek
